26. 5. 2009

Innocence

Původně měl být náš nový kit svatebním, ale nakonec jsme se rozhodly, že ho uděláme přeci jen trošku univerzálnější :) Každopádně k svatebním šatům se určitě hodí stále! Ideální pro holčičky a dobře použitelný i pro kluky :)
Doufáme, že se vám s ním bude dobře pracovat! Můžete ho koupit za korunky na mém mailu! (nebo na jednom z našich shopů viz níže)

*****

When we spoke about our new kit, we would like to make something special, wedding. But in the end, kit Innocence is not wedding kit :) But it is very tender and clear, ideal for girls and perfect for boys too :) But wedding photos are still welcome!
We hope you will like it! Available on Pickleberrypop.com or Digicrea.fr (comming soon)

Inspiration by our CT team
A samozřejmě i malý dárek pro všechny - sampler free :)
A gift for you as ever - sampler free :)


Download HERE

6 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Thank you so much for this Freebie. I want to let you know that I posted a link to your blog in Creative Busy Hands Scrapbook Freebies Search List, under the Kit(s) post on May. 27, 2009. Thanks again.

Anonymní řekl(a)...

Thank you! Your blog post will be advertised on the DigiFree Digital Scrapbooking Freebie search engine today (look for timestamp: 27 May [LA 07:00pm, NY 09:00pm] - 28 May [UK 02:00am, OZ 12:00pm] ).

Shandra řekl(a)...

Thank you for the freebie! It's very pretty.

S řekl(a)...

Thank you.

Lilaclady řekl(a)...

beautiful work!
thank you so much for the beautiful sampler. Have a great week end :)

Anonymní řekl(a)...

Bonjour Aprilmouse et Hanulienka,
Mille (1000) mercis pour ces magnifiques embellissements !!
C from Paris :)